جشنواره طراحی سایت فروشگاهی

طراحی اختصاصی+پشتیبانی 6 ماهه+هاست 2گیگ یکساله

طراحی سایت پزشکی

پیشرفت تکنولوژی موجب شده در وقت و خیلی موارد مشابه صرفه جویی کنیم، برای مثال بدون نیاز به تماس تلفنی و یا مراجع حضوری بیماران، تنها با داشتن یک سایت نوبت دهی میتوانیم بصورت خیلی حرفه ای برای آن ها تایین نوبت کنیم!

به جز موارد نوبت دهی وجود وب سایت پزشکی در مواردی دیگر نیز می تواند یاری رسان پزشک و بیمار باشد، برای مثال با ثبت اطلاعات هر ویزیت در وب سایت دیگر نیازی به پرونده های دستی و سنتی سابق نیست و هر زمانی که پزشک یا بیمار نیاز به مطالعه یا رجوع به پرونده و سوابق وی داشتند کافیست با سرچ نام بیمار وارد پنل شده و اطلاعات مورد نیاز را بدست بیاورند، لازم به ذکر است این دسترسی فقط به شخص بیمار با یک یوزر و پسورد مخصوص و پزشک داده می شود تا طبق قوانین اطلاعات محرمانه بماند.

از دیگر موارد اهمیت وب سایت پزشکی به جنبه تبلیغاتی آن می توان اشاره کرد، شما با داشتن یک وب سایت می توانید در سطح کشوری کلینیک و خدمات خود را معرفی کنید و شناخته تر شوید.

برای مثال اگر دندانپزشک کودکان هستید و کمتر کسی از محل کار شما و خدماتتان اگاه است، با طراحی سایت پزشکی و سئو هر کسی که عبارت دندانپزشکی کودکان را سرچ کند با سایت شما مواجه می شود و به شما مراجعه می کند.

پکیج های وبسایت پزشکی

وبسایت پزشکی پایه

6,000,000 تومان

وبسایت پزشکی کامل

14,000,000 تومان

وبسایت پزشکی حرفه ای

23,000,000 تومان

و اما نکته نهایی، در عصر اینترنت و دنیایی که به سمت امور انلاین پیش می رود داشتن یک وب سایت مرتبط با کسب و کار نیاز است و تاثیر زیادی روی پرستیژ کاری می گذارد.

در رابطه با پشتیبانی و نحوه کار کردن هم نگران نباشید، ونوس دیزاین از 0 تا 100 در ۲۴ ساعت شبانه روز همراه و همیار شماست.

البته این فقط یکی از امکانات های سایت پزشکی می باشد و شما با طراحی وب سایت پزشکی در  شهر های شلوغ و بزرگ می توانید به راحتی خود را به هم شهریان خود معرفی کنید.

مجموعه ونوس دیزاین با سالیان سال تجربه در امر طراحی انواع وب سایت، می تواند در کم ترین زمان ممکن با کم ترین قیمت ممکن و همچنین بالا ترین کیفیت و رعایت تمامی استاندارد ها وب سایت پزشکی مطابق با نیاز شما و مشتریانتان طراحی کند.

از ویژگی های مثبت طراحی می توان به عدم استفاده از هر گونه قالب اماده اشاره کرد، طراحان ما 0 تا 100 وب سایت مورد نظر شما را با استفاده از صفحه ساز المنتور بصورت کاملا اختصاصی طراحی می کنند.

امکانات وبسایت پزشکی

نوبت دهی آنلاین

نوبت دهی پیشرفته و حرفه ای آنلاین با قابلیت های فراوان و پرداخت آنلاین از طریق تمامی درگاه های معتبر

معرفی تخصص

طراحی صفحه معرفی بیوگرافی، تخصص و رزومه اختصاصی ، مطابق سلیقه کارفرما

نمونه کارها

صفحه اختصاصی جهت نمایش نمونه کارهای به صورت بسیار زیبا و لاکچری جهت جذب حداکثری

گالری تصاویر

طراحی صفحه اختصاصی جهت نمایش تصاویر با موضوعات مختلف مربوط به مطب یا بیمارستان

طراحی بدون نقص

طراحی حرفه ای و کاربرپسند ، بر اساس سلیقه مشتری به صورت اختصاصی بدون ایراد در طراحی

بهینه سازی واقعی

تمامی وب سایت های طراحی شده بهینه سازی شده و مناسب شروع فعالیت های سئو میباشند.