جشنواره طراحی سایت فروشگاهی

طراحی اختصاصی+پشتیبانی 6 ماهه+هاست 2گیگ یکساله

تولید محتوا

حتما همه ی شما این جمله معروف بیل گیتس را شنیده اید: محتوا پادشاه است!

بله قطعا همین طور است، یک وب سایت بدون محتوا هیچ حرفی برای گفتن ندارد! و یا حتی اگر محتوای مناسبی نداشته باشد نمی تواند میزان توانایی شما را به کاربرانتان نشان دهد، ممکن است شما در زمینه کاری خود بسیار توانمند باشید ولی اگر یک محتوای خوب و جذاب منتشر نکنید هیچکس به توانایی شما پی نخواهد برد و درصد احتمال اعتماد کاربران به شما کاهش پیدا می کند.

در ونوس دیزاین تیمی مخصوص تولید محتوا، با تجربه بالا و متخصص در این زمینه اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

تمامی محتوا ها بنا به بستر مورد نظر جهت استفاده متفاوت می باشد و استاندارد های مربوطه در آن رعایت می شود، برای مثال محتوا های مختص وب سایت تماما طبق اصول سئو اماده می شوند، ما در راستای کار خود گوگل فرندلی بودن و همینطور کاربر پسند بودن را فراموش نمی کنیم.

متخصصین تولید محتوای ونوس دیزاین در زمینه های مختلف، محتوای متنی و تصویری و گرافیکی سعی دارد تا به شما جهت بهتر دیده شدن کمک کند.

ما در تیم تولید محتوا بصورت گروهی مطابق نوع فعالیت شما به مواردی مختلف جهت ارائه ایده ای نوین و عملی نو اورانه فکر می کنیم تا بتوانیم کاری متفاوت و منحصر بفرد روی وب سایت شما پیاده سازی کنیم.

باید خاطر داشته باشیم انتشار هر محتوا باید در زمانی مخصوص باشد و برای کلیه محتوا هایی که قصد انتشار آن ها را داریم باید برنامه ریزی زمانی داشته باشیم.

از منظر های مختلف باید سنجیده شود تا یک استراتژی خوب جهت بهتر دیده شدن و جذب کاربر داشته باشیم و قبل از تمامی این موارد باید تارگت یا همان بازار هدف را به خوبی شناسایی کنیم.

اگر بخواهیم به تمامی موارد و نکات محتوا همچنین اهمیت آن اشاره کنیم ساعت ها زمان می برد و قلم از بیان تمامی آن ناتوان است.

پکیج های تولید محتوا

بسته تولید محتوا برنزی

400,000 تومان

بسته تولید محتوا نقره ای

700,000 تومان

بسته تولید محتوا طلایی

1,100,000 تومان